Vestavné skříně

Realizací vestavných skříní se zabýváme více jak 15 let. S využitím našich mnohaletých zkušeností pro Vás navrhneme a vyrobíme praktické a vzhledné skříně přesně podle Vašich představ. Pracujeme s veškerými na trhu dostupnými materiály, díky čemuž je každá naše realizace originální a krásná. Celkový vzhled vestavné skříně tvoří převážně její dveře, které nabízíme v široké škále povrchových úprav lamino dekorů, masivního dřeva, foliovaných dvířek, stříkaných laků jak ve vysokém lesku, tak v hlubokém matu, rovněž tak i zrcadla, skleněné LACOBELL výplně mnoha barev, dekorovaná i čirá skla možností nástřiku nepřeberného množství motivů dle vašich požadavků.

Pro vytvoření nezávislé cenové nabídky a tvorbě návrhu po Vás nežádáme žádné vlastní zaměření prostor určených pro montáž skříně. Víme, že ne pro každého je toto jednoduché a nechceme Vás tímto zbytečně zatěžovat..

Technické poradenství a odborné zaměření přímo u Vás zajistíme zcela zdarma.

Jakým způsobem probíhá tvorba zakázky od prvotního kontaktu s námi až po konečnou montáž se dozvíte v sekci OBJEDNÁVKY A VÝROBA.

Více informací o materiálech, dekorech a kování najdete v sekci MATERIÁLY A KOVÁNÍ.

GALERIE REALIZACÍ

© 2015 Truhlářství Pultar